• slide_gromad
  • slide_gromad2

З 19 лютого 2021 року Державною службою якості освіти України розпочато громадське обговорення проєкту наказу Міністерства освіти і науки України «Деякі питання оформлення та переоформлення (видачі дублікатів) сертифікатів про акредитацію освітньо-професійних програм освітнього ступеня фахового молодшого бакалавра», розроблений Державною службою якості освіти України.

Проєкт акта розроблено на виконання частини п`ятої статті 19 та підпункту 10 пункту 2 розділу ХІV «Прикінцеві положення» Закону України «Про фахову передвищу світу».

Проєкт наказу розроблено з метою унормування процедур оформлення, переоформлення, видачі, зберігання та обліку сертифікатів про акредитацію освітньо-професійної програми освітнього ступеня фахового молодшого бакалавра (та їх дублікатів).

Найменування установи, що розробляла регуляторний акт, адреса, телефон: Державна служба якості освіти України (департамент контролю у сфері вищої, фахової передвищої освіти і освіти дорослих).Вулиця Ісаакяна, 18, м. Київ, 01135.Тел.: (044) 236-50-93 

Проєкт регуляторного акта оприлюднено 19 лютого 2021 року у розділах «Консультації з громадськістю», «Регуляторна політика» офіційного вебсайту Міністерства освіти і науки України (https://mon.gov.ua) та у розділах «Регуляторна політика», «Публічні громадські обговорення» офіційного вебсайту Державної служби якості освіти України (https://sqe.gov.ua).

Строк приймання пропозицій та зауважень до проєкту акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу (до 20 березня 2021 року).

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту регуляторного акта приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Кіосова Марина Сергіївна, головний спеціаліст департаменту контролю у сфері вищої, фахової передвищої освіти і освіти дорослих Державної служби якості освіти України, тел. (044) 236-50-93).Звіт про результати громадського обговорення буде оприлюднено на офіційних вебсайтах Міністерства освіти і науки України та Державної служби якості освіти України в мережі Інтернет не пізніше одного тижня після прийняття рішення за результатами обговорення.

Звіт про громадське обговорення

 
   
 
 
 
 
 

 

банер для сайту
 
Мін'юст
 
Гаряча лінія Державної служби якості освіти України з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-50-93; з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше