Безпечна школаДержавною службою якості освіти України в рамках реалізації меморандуму про взаєморозуміння з Представництвом Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) доповнено «Абетку для директора» новим інструментом вивчення освітньої діяльності – виданням «Безпечна і дружня до дитини школа».  

«Сьогодні вся освітянська спільнота активно працює над розбудовою якісної школи. І чи не найголовнішою складовою освітнього процесу є створення безпечного та комфортного освітнього середовища. Адже лише за наявності таких умов кожен учень, вчитель зможе успішно навчатися/навчати, самореалізовуватися і при цьому почуватися зручно та захищено», – зауважив Голова Державної служби якості освіти України Руслан ГУРАК.

Очільник Служби нагадав, що інструменти, які допоможуть керівникові закладу загальної середньої освіти в розбудові внутрішньої системи забезпечення якості освіти, містяться у посібнику «Абетка для директора».

Запропоновані методичні рекомендації («Абетка для директора») оновлюються і доповнюються, враховуючи вимоги законодавства та часу. Відтак, в межах співпраці з ЮНІСЕФ додано новий елемент, що дозволить директорам та засновникам більш ширше вивчити напрям діяльності школи – освітнє середовище, та визначити можливі шляхи підвищення якості освіти.

Ознайомитися з «Абеткою для директора» тут.

Видання «Безпечна і дружня до дитини школа» тут.

 
   
 
 
 
 
 

 

банер для сайту
 
Мін'юст
 
Гаряча лінія Державної служби якості освіти України з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-50-93; з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше