Адаптивний карантин 22.06.2020Державна служба якості освіти України у період карантину вдосконалює процеси, спрямовані на сприяння забезпеченню якості освіти та освітньої діяльності.

Протягом червня 2020 року триватимуть міжнародні онлайн-вебінари щодо оцінювання діяльності шкіл, в яких уже взяло участь близько 1000 освітян.

20 травня 2020 року Уряд ухвалив рішення про продовження дії карантину до 22 червня з одночасним послабленням протиепідемічних заходів.

Здобувачам освіти дозволено відвідувати заклади освіти для участі у:

  • зовнішньому незалежному оцінюванні (далі − ЗНО);
  • державній підсумковій атестації у формі ЗНО;
  • вступних випробуваннях;
  • єдиному вступному іспиті з іноземної мови;
  • єдиному фаховому вступному випробуванні;
  • атестації у формі тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів «КРОК».

Для проходження ЗНО здобувачі освіти зобов’язані дотримувати протиепідемічних заходів.

27 травня на ютуб-каналі Міністерства освіти і науки України для школярів стартують «Антарктичні уроки» про роботу вчених на станції «Академік Вернадський».

Для вчителів англійської мови початкових класів, які прагнуть підвищувати кваліфікацію, оновлено онлайн-платформу «Ukrainian English Language Teacher Learning Platform», що містить навчальний курс і добірку ресурсів для вдосконалення професійної майстерності педагога.

 
   
 
 
 
 
 

 

банер для сайту
 
Мін'юст
 
Гаряча лінія Державної служби якості освіти України з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-50-93; з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше