Миколаїв12 січня 2021 року Державною службою якості освіти України спільно з управлінням Служби у Миколаївській області проведено стратегічну онлайн-сесію «Якість освіти – спільна відповідальність» за участі органів управління освітою територіальних одиниць.

Із вітальним словом виступила Алла Бондар, заступниця голови Служби, зазначивши, що успішний заклад освіти створюється спільними зусиллями засновника, директора, вчителів, мотивованих учнів і батьків, які об’єднані спільними цінностями і прагненням до розвитку.

Тетяна Голубченко, начальниця управління Служби у Миколаївській області, презентувала онлайн-кейс та звернула увагу на один із пріоритетних напрямів співробітництва, партнерства і взаємодії різних органів та установ у сфері освіти з питань якості освіти та якості освітньої діяльності, зокрема:

  • розвиток мережі закладів освіти;
  • створення в закладах освіти мотивуючого, інклюзивного, безпечного і комфортного середовища;
  • проведення моніторингів якості освіти;
  • інформаційний супровід впровадження процесів і процедур забезпечення якості освіти;
  • підвищення професійної компетентності педпрацівників;
  • забезпечення якості управлінських процесів.

Учасники заходу обговорили процеси, процедури та інструменти забезпечення якості освіти в громадах Миколаївської області, а також окреслили шляхи взаємодії з усіма стейкхолдерами задля підвищення якості освіти.

 
   
 
 
 
 
 

 

банер для сайту
 
Мін'юст
 
Гаряча лінія Державної служби якості освіти України з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-50-93; з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше