Друк

104969Про розробку ефективного інструментарію оцінювання педагогічної практики вчителів під час їх сертифікації, а також про стандарти та рекомендації внутрішньої системи забезпечення якості освіти говорили у ході зустрічі Голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак та експерти проекту «Фінська підтримка реформи української школи» Пасі Рейнікаінен і Туйя Лаурен 10 жовтня п.р.

Руслан Гурак зазначив, що розроблення стандартів та рекомендацій внутрішньої системи забезпечення якості освіти знаходить на завершальному етапі, і вони ввібрали в себе кращий європейський досвід та дозволять школам провести самооцінку своєї діяльності.

Пасі Рейнікаінен відмітив конструктивний підхід Служби до зміни системи української освіти в цілому, а також зауважив, що самооцінювання і є головним фактором для підвищення якості освіти.

Нагадаємо, що  5 березня 2018 року між Україною та Фінляндською Республікою укладено угоду про реалізацію проекту "Фінська підтримка реформи української школи", яким передбачено допомогу в підвищенні кваліфікації українських  вчителів, популяризацію освіти, а також покращення освітнього середовища шкіл у межах реформи Нова українська школа.

2

3

1