Друк

prapor1

17-19 липня 2018 року відбувся візит працівників Державної служби якості освіти України до Національного агентства оцінювання шкіл Литовської Республіки.

Державна служба якості освіти України (далі - Служба) подякувала литовським колегам за допомогу щодо формування системи забезпечення якості освіти України та поінформувала про реформи в українській освітній сфері.

«Служба продовжує роботу над імплементацією Закону України «Про освіту», який створив передумови для кожної Нової української школи з створення внутрішньої системи забезпечення якості освіти», - підкреслив Олександр Якименко. Він наголосив, що головним нашим завданням є забезпечення ефективної розбудови такої системи з використанням кращих європейських практик і стандартів.

 

Відмантас Юргайтис, директор Національного агентства оцінювання шкіл Литовської Республіки (далі - Агентство) презентував литовський досвід, зокрема,  про:

У ході зустрічі сторони обговорили питання сертифікації вчителів і залучення фахівців Агентства до підготовки освітніх експертів та розроблення програм для них.

Сторони визнали у подальшому про необхідність вдосконалення та поглиблення співпраці Служби з Агентством щодо розвитку системи забезпечення якості освіти.

prapor1

prapor1

prapor1

prapor1