• slide_diialnist
  • slide_diialnist2
  • slide_diialnist3

CRDC logo

З 13 по 18 травня 2018 року Чеську Республіку відвідали представники Державної інспекції навчальних закладівУкраїни.

Візит відбувся в рамках проекту «Підтримка системи оцінювання якості освіти в Україні».

Проект реалізується Асоціацією з міжнародних питань (Чеська республіка) у співпраці з Чеською агенцією розвитку.

У ході візиту представники Державної інспекції навчальних закладів мали можливість взяти участь у інспектуванні закладів освіти Чехії та обмінятися досвідом з чеськими колегами.

Варто зазначити, що це не перший захід, що реалізується в рамках згаданого проекту.

Так, з 10 по 14 грудня 2017 рокуЧеську Республіку відвідали представники Державної інспекції навчальних закладівта Міністерства освіти і науки України.

У ході зустрічей з представниками Міністерства освіти, молоді та фізичного виховання, Чеської шкільної інспекції і керівниками закладів освіти Чеської Республіки українська делегація ознайомилася зі структурою і діяльністю шкільної інспекції та її регіональних представництв, питаннями, пов’язаними зі створенням реєстрів навчальних закладів, фінансуванням освіти, впровадженням інклюзії в освіті, а також з методами і формами інспектування чеських закладів освіти.

18-19 грудня 2017 року в Україні перебував з візитом заступник головного шкільного інспектора Чеської шкільної інспекції Ондржей Андрис та представники Асоціації з міжнародних питань Зденка Ваґнерова і Валентина Люля.

У ході візиту представники чеської делегації виступили доповідачами у навчальних семінарах для фахівців Державної інспекції навчальних закладів та широкого кола експертів, відвідали Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, спеціалізовану школу № 106, Новопечерську школу, а також провели зустріч із представниками Міністерства освіти і науки України під головуванням заступника Міністра П. Хобзея.

20 березня 2018 року заступник головного шкільного інспектора Чеської шкільної інспекції Ондржей Андрис виступив з доповіддю в пленарній частині стратегічної сесії «Система забезпечення якості освіти. Завантаження», організованої Державною інспекцією навчальних закладів.

Під час кожного заходу, організованого в рамках проекту «Підтримка системи оцінювання якості освіти в Україні», чеські партнери ділилися досвідом, що є надзвичайно цінним для української освітянської спільноти в умовах реформування системи освіти.

Державна служба якості освіти України (правонаступник Державної інспекції навчальних закладів) висловлює щиру вдячність Чеській шкільній інспекції, Асоціації з міжнародних питань та Чеській агенції розвитку за довготривалу співпрацю та підтримку у процесі реформування системи освіти України.

 
   

 

Гаряча лінія Державної служби якості освіти України: (044) 236-33-29
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше