• slide_gromad
  • slide_gromad2

Державною службою якості освіти підготовлено до громадського обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо ліцензування освітньої діяльності".

Проєкт спрямований на приведення у відповідність зазначеного акта до нової редакції Закону України «Про освіту» (після набрання чинності 16.01.2020 року Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти»), зокрема, на виконання статті 67 Закону України «Про освіту», якою визначено, що центральний орган виконавчої влади із забезпечення якості здійснює ліцензування освітньої діяльності у сферах, визначених Кабінетом Міністрів України.

Разом з цим пропонується внесення змін до інших нормативно-правових актів, зокрема в Положення про Державну службу якості освіти України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 р. № 168 та в Критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері освітньої діяльності, що підлягає ліцензуванню, та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Міністерством освіти і науки, обласними, Київською міською державними адміністраціями, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2018 р. № 902.

Зауваження та пропозиції до проєкту акта просимо надсилати до 30 квітня  2020 року на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 
   

 

Гаряча лінія Державної служби якості освіти України: (044) 236-33-29
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше