• slide_gromad
  • slide_gromad2

Державна служба якості освіти України пропонує для громадського обговорення проект критеріїв оцінювання освітніх і управлінських процесів та внутрішньої системи забезпечення якості освіти закладу, що надає послуги у сфері професійної (професійно-технічної) освіти, розроблений робочою групою Державної служби якості освіти.

Роз’яснюємо, що критерії та індикатори після громадського обговорення стануть основою для створення проєкту «Рекомендацій закладам професійно-технічної (професійної) освіти щодо організації та функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти».

Просимо подавати пропозиції та зауваження до вищезазначеного проєкту на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з позначкою «Професійно-технічна освіта») до 21.02.2020.

Проєкт критеріїв оцінювання освітніх і управлінських процесів та внутрішньої системи забезпечення якості освіти закладу, що надає послуги у сфері професійної (професійно-технічної) освіти

 
   
 
 
 
 

 

Гаряча лінія Державної служби якості освіти України з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-50-93; з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше