DSC 000612 листопада 2019 року відбулися круглий стіл на тему «Позашкільна освіта: національні та регіональні перспективи» та чергове засідання Громадської ради при Державній службі якості освіти України.

«Позашкільна освіта безпосередньо впливає на якість дошкільної, загальної середньої, вищої освіти. Сподіваємося, що за підсумками засідання буде ухвалено чітку і дієву дорожню карту розвитку позашкільної освіти на найближчі роки. Служба готова допомагати розбудовувати внутрішню систему забезпечення якості освіти в позашкіллі. Тому створені відповідні робочі групи, щоб спільними зусиллями розвивати систему позашкільної освіти», — повідомив Руслан ГУРАК, голова Державної служби якості освіти України.

Олена БИКОВСЬКА, голова Громадської ради при Службі, зауважила, наскільки важливо, що обговорити перспективи розвитку позашкільної освіти за круглим столом зустрілися представники законодавчої та виконавчої влади, вчені, працівники органів управління освітою, закладів освіти, наукових установ і громадськість.

«У розвитку дітей з особливими освітніми потребами позашкільна освіта відіграє дуже важливу роль. Це необхідно не лише для розвитку, а й для соціалізації та професійної орієнтації дітей з особливими освітніми потребами. Тому такі заходи, як сьогоднішній круглий стіл, необхідні, щоб спільно визначити, як упроваджувати та вдосконалювати позашкільну освіту», — зауважила Марина ПОРОШЕНКО, голова Благодійного фонду Порошенка.

Учасники засідання у форматі круглого столу обговорили питання про:

  • перспективи розвитку позашкільної освіти в Україні;
  • забезпечення права дітей на позашкільну освіту на національному та регіональному рівнях;
  • розбудову внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах позашкільної освіти.

У заході брали участь представники Державної служби якості освіти України, Міністерства освіти і науки України, Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, Міжнародної асоціації позашкільної освіти, органів управління освітою, наукових установ, закладів освіти, громадськість, медіа.

DSC 0105

DSC 0207

DSC 0169

 
   

 

Гаряча лінія Державної служби якості освіти України з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-34-31; з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше