Друк

Гурак ЛьвівСтартував дводенний семінар «Оцінювання діяльності шкіл як засіб підвищення якості освіти» Державної служби якості освіти України у м. Львів.

Руслан ГУРАК, голова Державної служби якості освіти України, відкриваючи захід, запевнив: «До кінця цього року ми знатимемо історії успіху шкіл, які пройдуть інституційний аудит. Кожна з цих шкіл отримає рекомендації щодо удосконалення внутрішньої системи забезпечення якості освіти. Відтак, ми сподіваємося, що 2020 рік стане роком інституційного аудиту в школах».

Ондржей АНДРИС, заступник головного шкільного інспектора Чеської Республіки, представив розуміння якісної школи та підходи до її оцінювання в Чехії.

Андрис Львів

Чеська шкільна інспекція використовує методи й інструменти так, щоб школи належно підтримували культуру самооцінювання і при цьому враховували експертні оцінки інспекторів. Мова йшла про кілька стрижневих методів та інструментів оцінювання якості освіти в Чехії:

Під час роботи у групах учасники семінару взяли участь у тренінгах і практикумах щодо:

Захід організовано в рамках проекту «Розвиток системи оцінювання якості освіти у регіонах України» (на 2019–2021 роки), який реалізується за співпраці між Державною службою якості освіти України, Асоціацією з міжнародних питань, Чеською шкільною інспекцією і за підтримки Чеської агенції розвитку.

Семінар Львів 1Семінар Львів 2Семінар Львів 5Семінар Львів 3Семінар Львів 4Семінар Львів 6