DSC 0259Синергія між всіма управліннями Державної служби якості освіти в областях дозволить забезпечити максимальну підтримку закладам освіти, директорам шкіл, засновникам. Об’єднавши свої сили, впевнений – ми розбудуємо ефективну систему забезпечення якості освіти.

Про це заявив голова Державної служби якості освіти України Руслан ГУРАК під час семінару «Розбудова системи забезпечення якості освіти в Україні: виклики та перспективи» сьогодні в м. Києві.

Дводенний семінар відбудеться 07 та 08 серпня 2019 року, участь у якому беруть міністерка освіти і науки Лілія Гриневич, заступник Надзвичайного і Повноважного Посла Чеської Республіки в Україні Зденка Цаісова, заступник головного шкільного інспектора Чеської Республіки Ондржей Андрис, а також представники територіальних органів Держслужби якості освіти України.

З вітальним словом виступила Лілія ГРИНЕВИЧ, яка підкреслила, що  сформувати довіру суспільства до закладів освіти, органів управління освітою та підвищити рівень навчання у школі можливо і для цього необхідно впроваджувати систему забезпечення якості освіти.

Крім того, учасники мали змогу ознайомитися з системою освіти Чехії, зокрема, шляхами оцінювання її якості. Детально про зовнішнє та внутрішнє оцінювання, критерії оцінювання умов, перебігу і результати навчання розповів Ондржей АНДРИС. Він презентував модель «якісної школи», складовими якої є:

  • концепція школи;
  • керівництво школи;
  • якість педагогів;
  • навчання;
  • результати навчання;
  • підтримка учнів у навчанні.

Також представники регіональних управлінь Служби зможуть пройти тренінг «Навики побудови ефективної команди» від Академії ДТЕК, прослухати курс «Формування гнучких навичок у державних службовців як запорука успіху» та практично попрацювати в групах з кейсами «ProZorro: від волонтерської ініціативи до найважливішої державної реформи», «ProZorro: як зробити з досвіду інструменти?».

Захід організовано в рамках проекту «Розвиток системи оцінювання якості освіти у регіонах України», який реалізується за співпраці між Державною службою якості освіти України, Асоціацією з міжнародних питань, Чеською шкільною інспекцією і за підтримки Чеської агенції розвитку.DSC 0023

DSC 0155

120

Додатково:

 

 
   
 
 
 
 

 

Гаряча лінія Державної служби якості освіти України з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-50-93; з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше