Друк

prapor1

30 травня 2019 року у Державній службі якості освіти України відбувся вступний семінар «Оцінювання якості та ефективності освіти у Чехії».

Працівники Державної служби якості освіти України з перших вуст дізналися про особливості оцінювання якості та ефективності освіти у Чехії.

Семінар провели: Ондржей Андрис, заступник головного шкільного інспектора Чеської шкільної інспекції; Каміл Меліхарек, керівник відділу ICT Чеської шкільної інспекції.

Ондржей Андрис презентував:

DSC 0036

Каміл Меліхарек докладно розповів і продемонстрував, як працюють інформаційні системи Чеської шкільної інспекції, призначені для проведення перевірок та самооцінювання шкіл, збирання й оброблення статистичної інформації, навчання та методичного супроводу учасників освітнього процесу.

DSC 0094

Працівники Служби спільно з чеськими колегами обговорили можливість адаптації презентованих інформаційних системи для збирання й оброблення даних, отриманих у ході сертифікації педагогічних працівників та інституційного аудиту закладів освіти в Україні.

DSC 0095

Проект «Розвиток системи оцінювання якості освіти в регіонах України» здійснюється Асоціацією з міжнародних питань у співпраці з Чеською шкільною інспекцією та Державною службою якості освіти, за підтримки Чеської агенції розвитку.

Проект сприяє реалізації 4 Цілі сталого розвитку в Україні «Забезпечення всеохоплюючої і справедливої якісної освіти та заохочення можливості навчання впродовж усього життя для всіх».