logoДержавна служба якості освіти України стала членом Постійної міжнародної конференції центральних та загальних інспекторатів освіти в Європі (далі – SICI).

Відповідну згоду на членство підписав Голова Держслужби якості освіти України Руслан Гурак 25 березня 2019 року.

За його словами, SICI є важливим партнером у процесі формування системи забезпечення якості освіти в українських закладах освіти. Співпраця з SICI дозволить вивчати кращі європейські практики впровадження інструментів оцінювання освітнього процесу, вдосконалення діяльності служби, підвищення професійної компетенції державних службовців.

Наразі до складу SICI входить 38 інспекторатів та служб освіти, зокрема і Держслужба якості освіти України.

 

Довідково: SICI – об'єднання центральних і загальних інспекторатів освіти в Європі. SICI заснована в 1995 році. Штаб-квартира SICI розташовується в місті Бреда, Королівство Нідерландів.

Напрями діяльності SICI дозволяють розширити методи роботи, сферу знань, поширювати кодекс професійної етики центральних і загальних інспекторатів освіти. Для цього SICI:

  • • проводить дослідження щодо підвищення професійних навичок шляхом вивчення, моніторингу та порівняння досвіду;
  • • сприяє співпраці між інспекторатами освіти Європи та створенню синергії в системі освіти;
  • • ознайомлює з правилами, процедурами, регламентами для інспекторів закладів освіти;
  • • організовує обмін досвідом з процедур інспектування шкіл, стандартів і рекомендацій щодо функціонування системи забезпечення якості освіти.

Основною формою співпраці SICI є проведення семінарів за участі усіх членів SICI чотири рази на рік, а також щорічної Генеральної асамблеї.

 
   
 
 
 
 
 

 

банер для сайту
 
Гаряча лінія Державної служби якості освіти України з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-50-93; з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше