8«Забезпечення якості вищої освіти шляхом співпраці з студентством - це важливий крок для встановлення партнерських стосунків між Державною службою якості освіти України та громадськістю», – на цьому наголосив Голова Служби Руслан Гурак під час відкриття семінару з підготовки  експертів-представників органів студентського самоврядування закладів вищої освіти України сьогодні, 21 березня 2019 року.

Він підкреслив на необхідності об’єднання зусиль для досягнення спільної мети – надання якісних освітніх послуг здобувачам вищої освіти.

Захід відбувся у контексті реалізації положень меморандуму про співпрацю між Державною службою якості освіти України та громадською організацією «Українська асоціація студентів». Учасниками були 28 представників студентської молоді з різних регіонів нашої країни.

У ході засідання обговорено проблеми порушення прав студентів у закладах вищої освіти, вплив студентського самоврядування на забезпечення якості освіти, а також перспективи співпраці у ході здійснення заходів державного нагляду (контролю) Державною службою якості освіти України.

25

10

7

 
   

 

Гаряча лінія Державної служби якості освіти України з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-34-31; з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше