02Сьогодні, 21 лютого 2019 року, Головою Державної служби якості освіти України Русланом Гураком та президентом Національної академії педагогічних наук України Василем Кременем підписано меморандум про співпрацю.

Руслан Гурак підкреслив, що співробітництво з НАПН України сприятиме розвитку сфери освіти, підвищенню її рівня, а використання спільних можливостей дасть змогу впровадити ефективну систему забезпечення якості освіти.

Крім того, в рамках двостороннього співробітництва визначено наступні напрями: сприяння виробленню рекомендацій та пропозицій щодо вдосконалення нормативно-правової бази у сфері освіти, з метою забезпечення якості освіти та освітньої діяльності; розроблення, організаційна підтримка та науковий супровід реалізації спільних інноваційних освітньо-наукових програм і проектів, спрямованих на підвищення якості освіти; проведення спільних заходів, розроблення та реалізація спільних програм у сфері освіти і науки з питань забезпечення якості освіти, запобігання та протидії корупції; розширення й активізація міжнародної співпраці з питань забезпечення якості освіти, участі в програмах і проектах ЮНЕСКО, Ради Європи, Європейського Союзу та інших міжнародних організацій і фондів.

Сторони подякували одна одній за конструктивне спілкування задля забезпечення ефективності взаємовигідного співробітництва та залучення до нього відповідних фахівців.

01

03

 
   

 

Гаряча лінія Державної служби якості освіти України з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-34-31; з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше