5Сьогодні, 01 лютого 2019 року, відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Державною службою якості освіти та громадською організацією «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» задля взаємодопомоги, отримання позитивного результату в соціальних змінах шляхом підвищення рівня обізнаності громадян у сфері освіти, з питань забезпечення якості освіти.

Голова Служби Руслан Гурак зазначив, що рамками виконання меморандуму передбачено тісна співпраця, взаємодія між сторонами для підтримки освітньої реформи, розробки та реалізації спільних проектів, програм щодо забезпечення якості освіти.

Сторони обговорили питання участі та ролі представників органів місцевого самоврядування у ході впровадження внутрішньої системи забезпечення якості освіти у школах.

Зокрема, Руслан Гурак наголосив, що лише спільна синергія між Державною службою якості освіти України та органами місцевого самоврядування в умовах децентралізації дозволить досягти позитивного результату в підвищенні якості освіти на місцях.

У свою чергу Наталія Протасова, голова громадської організації «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» підкреслила, що таке співробітництво сприятиме проведенню ряду тренінгів для органів місцевого самоврядування з інституційного аудиту в закладах загальної середньої освіти, створенню навчальних фільмів, розробці онлайн-курсів, комунікації з педагогічною спільнотою та іншими стейкхолдерами освіти.

Також учасники зустрічі обмінялися думками щодо розвитку освітньої реформи в Україні та обговорили першочергові кроки з виконання домовленостей.

6

3

4

 
   

 

Гаряча лінія Державної служби якості освіти України: (044) 236-33-29
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше