Друк

35020 грудня 2018 року директор департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти України Юрій Вергун провів вебінар на тему: «Зовнішня і внутрішня системи забезпечення якості освіти у закладах загальної середньої освіти» на базі Цифрового видавництва МЦФЕР.

До участі долучилися близько 4000 керівників, педагогічних працівників закладів освіти, представників органів управління освітою, учасників освітнього процесу та громадськості.

Під час вебінару обговорювалися питання інституційного аудиту, зовнішньої і внутрішньої системи забезпечення якості освіти, відмінності інституційного аудиту від державної атестації, періодичності і порядку проведення аудиту.

«Фактично, запроваджується зовнішнє незалежне оцінювання освітньої діяльності у школах», ‑ так зазначив Юрій Вергун, а також детально розповів про проект Порядку проведення інституційного аудиту закладів середньої освіти, наголосивши при цьому, що інституційний аудит започатковує перехід від виключно контролю до забезпечення якості шкільної освітньої діяльності.

Крім того,  директор департаменту інституційного аудиту поінформував про створення нової культури якості освіти, що базується на відкритості, інноваційності та рівноправному партнерстві всіх стейкхолдерів освітнього процесу.

З презентацією Юрія Вергуна можна ознайомитися тут.