349

Сьогодні, 14 грудня, у Держслужбі якості освіти пройшло чергове засідання Громадської ради. У роботі дорадчого органу взяли участь перший заступник Голови Служби Олександр Якименко, члени Громадської ради.


Олександр Якименко привітав учасників заходу та більш детально поінформував про головні виклики, які наразі стоять перед Службою, зокрема, про налагодження роботи і функції територіальних органів у регіонах України. Також він закликав громадськість до розробки, активного обговорення нормативно-правових актів у 2019 році.


У свою чергу голова Громадської ради Олена Биковська ознайомила присутніх із порядком денним, який одноголосно було затверджено.


Основним питанням порядку денного стало обговорення проекту Положення про Громадську раду при Держслужбі якості освіти, який схвалено та подано Голові Служби на затвердження в установленому порядку.


У ході засідання учасники розглянули проекти Плану роботи Державної служби якості освіти України, орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2019 рік та внесли свої пропозиції.


За результатами засідання членами Громадської ради прийнято відповідні рішення.

 

343

 

347

 

348

 
   

 

Гаряча лінія Державної служби якості освіти України з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-34-31; з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше