DSCF4871Всеукраїнська акція «Ідеальна школа очима дітей» організована Громадською радою при Державній службі якості освіти України, Міжнародною асоціацією позашкільної освіти, Асоціацією керівників шкіл України, Асоціацією працівників дошкільної освіти за підтримки Державної служби якості освіти України завершилася.

У період з 22 по 27 листопада 2018 року до участі у акції надіслано понад 500 робіт учнів та вихованців закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти з усієї України.

Так, 03 грудня п. р., відбулася виставка творчих робіт за номінаціями «малюнок», «фотографія» та вручення сертифікатів учасникам акції.

Найбільшу кількість робіт отримано з закладів освіти м. Київ, Полтавської, Донецької та Черкаської областей.

У ході заходу урочисто привітав вихованців Голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак, який нагадав, що метою заходу є виявлення, підтримка талановитих дітей, популяризація підвищення якості освіти у закладах освіти та формування довіри суспільства до системи забезпечення якості освіти.

«Залучення дітей до таких заходів дає можливість краще зрозуміти їх бачення «ідеальної школи" як безпосередніх учасників освітнього процесу», - наголосив Руслан Гурак.

фотогалерея:

DSCF4819

DSCF4785

IMG 9689

DSCF4866

 
   

 

Гаряча лінія Державної служби якості освіти України з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-34-31; з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше