IMG 3051

13 листопада 2015 року відбулася зустріч Голови Державної інспекції навчальних закладів України Руслана Гурака з Президентом проекту Американського інституту досліджень Марком Шнейдером. У зустрічі взяли участь представник відділу преси, освіти та культури Посольства Сполучених Штатів Америки Віра Терновська, заступник Голови ДІНЗ Оксана Шиян і працівники ДІНЗ.

Сторони підкреслили важливість співпраці та обмінялися думками щодо реформ у сфері освіти.

Голова Руслан Гурак подякував за експертну допомогу, що надає  Американський інститут досліджень освітянам з питань реформування системи освіти. Руслан Гурак також зазначив, що у цьому році ДІНЗ проведено моніторинг окремих питань функціонування системи освіти України, розроблено Концепцію трансформації державного нагляду (контролю) у сфері освіти. «Наша ініціатива отримала підтримку громадськості щодо поетапної трансформації контролю, яка дозволить врахувати стан суспільних відносин і розвитку освіти в Україні. Окрім того, ДІНЗ працює над створенням бази громадських експертів для організації та проведення  контролю за діяльністю навчальних закладів», - запевнив Руслан Гурак.

 

Голова поінформував американську сторону, що ДІНЗ підготувала та внесла на розгляд у Міністерство освіти і науки України, Верховну Раду України пропозиції до законопроектів «Про освіту», «Про професійну освіту», котрі спрямовані на зміни у сфері освіти.

Президент проекту Американського інституту досліджень Марк Шнейдер засвідчив  свою підтримку реформам, що впроваджує ДІНЗ, а також запевнив, що за сприяння Посольства Сполучених Штатів Америки й надалі продовжуватиме надавати експертну допомогу у впровадженні освітніх реформ в Україні.

Сторони обговорили питання обміну досвідом між Україною та Сполученими Штатами Америки. Голова та Президент проекту підкреслили спільне розуміння та важливість активної роботи Американського інституту досліджень, який зараз здійснює ряд проектів з розвитку освіти.

 IMG 3044

IMG 3047 1

 

 
   
 
 
 
 
 

 

банер для сайту
 
Мін'юст
 
Гаряча лінія Державної служби якості освіти України з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-50-93; з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше