МіжнарДеньОсвіти2021З 24 січня 2019 року за резолюцією ООН у світі відзначають Міжнародний день освіти, щоб вказати на важливу роль освіти в розвитку суспільств, підтриманні миру й досягненні 17 цілей сталого розвитку.

Сьогодні, як ніколи, значущість освіти критично відчутна в умовах пандемії коронавірусу COVID-19. Державна служба якості освіти України надзвичайно вдячна директорам шкіл, вчителям, дітям та їхнім батькам, які в умовах вимушених обмежень забезпечують якість освітнього процесу та життя загалом. Для їх підтримки Служба розробила методичні рекомендації «Абетка для директора», що допоможуть у розбудові внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

У співпраці з національними та міжнародними партнерами Служба продовжує працювати над розробленням і втіленням найбільш дієвих інструментів забезпечення якості освіти.

 
   
 
 
 
 
 

 

банер для сайту
 
Мін'юст
 
Гаряча лінія Державної служби якості освіти України з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-50-93; з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше