Друк

Карантинні обмеження 08 24.01.2021З 08 до 24 січня 2021 року заборонено відвідувати заклади освіти, крім дошкільних і спеціальних. У цей період відповідно до постанови Уряду діятимуть посилені протиепідемічні заходи.

Тому заклади загальної середньої освіти самостійно визначать один зі способів організації своєї роботи:

Окрім зазначеного періоду посилених протиепідемічних заходів, до кінця лютого в усіх закладах освіти вистави, свята, концерти тощо можна проводити за участі дітей тільки однієї групи чи класу.

У 2021 році Державна служба якості освіти продовжить проведення інституційних аудитів закладів загальної середньої освіти в очно-дистанційній формі. Відтак оцінювання організації освітнього та управлінського процесів відбудеться у 265-ти закладах освіти, які в підсумку отримають висновки й рекомендації щодо вдосконалення своєї діяльності.

Також нагадуємо, що 18–31 січня 2021 року триватиме реєстрація вчителів початкових класів для проходження сертифікації. Наразі в Україні сертифіковано загалом 1607 вчителів, кожен з яких може брати участь у проведенні інституційних аудитів та вивченні практичного досвіду роботи учасників сертифікації.

 

До відома:

Міністерство освіти і науки, щоб забезпечити вільний доступ до якісного навчального контенту учням 5-11-х класів, запустило платформу дистанційного та змішаного навчання «Всеукраїнська школа онлайн», яка містить відеоуроки, тести і матеріали для самостійної роботи з 18-ти основних навчальних предметів.

Постанова Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»