Друк

25.11.2020 Вебінар ЮНІСЕФ здоров25 листопада 2020 року відбувся вебінар «Ресурси для компетентнісного навчання учнів з питань здоров’я, безпеки та успішного навчання».

Захід відкрила Надія Жуган, начальниця відділу департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти України, відзначивши, наскільки важливі компетентності зі здоров’язбереження в сучасному світі. Вчитель, який дбає про освітнє середовище, сприятливе для безпеки та здоров’я учнів, створює умови до поліпшення внутрішньої системи забезпечення якості освіти в школі. Допоможуть у цьому рекомендації «Абетка для директора», де окреслено прості кроки, щоб мотивувати учнів до здорового способу життя, як-от:

Володимир Пономаренко, керівник проєктів громадської організації «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту», вказав на особливості компетентнісного навчання учнів в контексті Нової української школи щодо безпечного і здорового освітнього середовища та розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти. На прикладі курсу «Я досліджую світ» доповідач окреслив вимоги до компетентнісного навчання:

Вебінар відбувся в межах реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між Державною службою якості освіти України та Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.