Карантин 30.11.2020

Уряд посилив протиепідемічні заходи та запровадив нові карантинні умови до 30 листопада 2020 року. Відповідне рішення Кабінет Міністрів України ухвалив 11 листопада 2020 року.

На всій території України здобувачам освіти можна відвідувати заклади лише групами до 20 осіб. Це обмеження не поширюється на заклади дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти. Водночас заклади дошкільної, загальної середньої, позашкільної, спортивної та спеціалізованої мистецької освіти, де понад 50% дітей і персоналу перебуватимуть на самоізоляції через контакт із особою, в якої підтверджено COVID-19, закриватимуть для відвідування.

В умовах карантину Державна служба якості освіти України працює над реалізацією державної політики у сфері освіти, зокрема з питань забезпечення якості освіти та освітньої діяльності:

  • завершено третій етап сертифікації вчителів початкової школи — вивчення досвіду професійної діяльності — про результати буде відомо не пізніше 11 грудня 2020 року;
  • проведено протягом вересня-жовтня 11 позапланових інституційних аудитів закладів загальної середньої освіти, за результатами яких формуються висновки про якість освітньої діяльності закладу освіти, внутрішню систему забезпечення якості освіти та рекомендації щодо вдосконалення діяльності закладу освіти.

У співпраці з ЮНІСЕФ Службою реалізується проєкт «Безпечна і дружня до дитини школа».

 
   
 
 
 
 
 

 

банер для сайту
 
Мін'юст
 
Гаряча лінія Державної служби якості освіти України з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-50-93; з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше