Друк

Гром.рада 12.11.202011 листопада 2020 року  пройшло підсумкове засідання Громадської ради при Державній службі якості освіти України.

Захід відкрив тимчасово виконуючий обов’язки Голови Служби Олександр Якименко, який подякував членам Громадської ради за плідну співпрацю протягом двох років.

«Активна участь громадськості у діяльності Державної служби якості освіти, висловлення своєї думки, позиції та конструктивних пропозицій було забезпечено завдяки налагодженому співробітництву Служби та Громадської ради. Протягом звітного періоду члени Громадської ради допомагали, артикулювали інтереси та потреби дітей, їх батьків, педагогів і в цілому закладів освіти, підтримували ініціативи Служби, зокрема, під час розроблення абсолютно нової процедури оцінювання закладів освіти – інституційного аудиту. Крім того, постійно долучалися до обговорення та напрацювання нормативної бази з питань проведення сертифікації педагогічних працівників», – зазначив Олександр Якименко.

Олена Биковська, голова Громадської ради при Службі, детально доповіла про результати діяльності ради, вказавши, що у 2018-2020 роках проведено дев’ять засідань. Громадська рада об’єднала представників інститутів громадянського суспільства з різних сфер освіти і це стало вагомим під час формування пропозицій до Служби з питань забезпечення якості освіти та освітньої діяльності. Вона подякувала всім членам Громадської ради та запевнила, що громадськість і надалі буде активно долучатися до реалізації політики Держслужби якості освіти.

Нагадаємо, що у листопаді 2020 року закінчився строк повноважень чинного складу громадської ради при Державній службі якості освіти України. У зв’язку з епідемічною ситуацією в Україні ініціативною групою з формування нового складу громадської ради прийнято рішення про відтермінування проведення установчих зборів з формування складу Громадської ради.