Друк

11.11.2020 ЮНІСЕФДержавна служба якості освіти України спільно з ЮНІСЕФ 11 листопада 2020 року провели черговий вебінар щодо практичних навичок використання онлайн-системи для експрес-оцінювання рівня безпеки і якості освіти у закладах.

Захід відкрила Надія Жуган, представник департаменту інституційного аудиту Служби, яка наголосила, що запропоновані інструменти для розбудови системи забезпечення якості освіти – «Абетка для директора», модель  безпечної і дружньої до дітей школи – розроблені на єдиному принципі дитиноцентризму. І вони є своєрідним алгоритмом для керівників закладів освіти загальної середньої освіти на цьому шляху.

У ході заходу, Володимир Пономаренко, керівник проєктів громадської організації «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту», детально розповів про особливості онлайн-системи «Експрес-оцінювання закладу освіти» для різних категорій користувачів, зауваживши, що головною її можливістю є цілісне уявлення про рівень безпеки, комфорту і привабливості закладу освіти. Також поінформував учасників як доєднатися до цієї системи та як формувати і проводити опитування на рівні закладу.

Нагадаємо, Державна служба якості освіти України з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні у межах реалізації меморандуму про взаєморозуміння проводять заходи щодо забезпечення у закладах освіти дружнього до дитини та безпечного освітнього середовища.

Довідково:

Для працівників закладів освіти розроблено онлайн-курс «Безпечна і дружня до дитини школа», який наразі пройшло понад 3000 педагогів.