09.11.2020 SICI09 листопада 2020 року Державна служба якості освіти України взяла участь у вебінарі Постійної міжнародної конференції центральних і загальних інспекторатів освіти (SICI) щодо здійснення шкільного інспектування та оцінювання в умовах пандемії.

Головними питаннями заходу стали виклики, які постали перед країнами під час коронакризи, зокрема:

  • організація освітнього процесу в школах;
  • діяльність агентств, служб, інспекторатів з питань забезпечення якості освіти;
  • процеси оцінювання закладів освіти.

У ході вебінару учасники обговорили функціонування системи освіти, застосування інструментів оцінювання освітнього процесу. Зокрема, акцентовано увагу на  важливості консультування і підтримці шкіл в умовах карантинних обмежень, налагодженні навчання в онлайн-форматі, використанні методів і принципів формативного оцінювання учнів, а також конструктивній і злагодженій співпраці з батьками.

Досвідом щодо пріоритетів проведення оцінювання у період пандемії COVID-19, про перехід на дистанційне навчання і адаптацію до нових умов ділилися представники Королівства Нідерландів, Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, Федеративної Республіки Німеччина.

Довідково:

Державна служба якості освіти України як повноправний член Постійної міжнародної конференції центральних і загальних інспекторатів освіти (Standing International Conference of Central and General Inspectorates of Education, далі – SICI) у 2020 році продовжує співпрацю з європейськими країнами з питань забезпечення якості освіти та освітнього процесу.

19 листопада 2020 року Служба візьме участь у Генеральній Асамблеї SICI з питання повернення до школи під час COVID-19: як інспекторати вирішують проблеми і підтримують зміни в шкільній системі.

Нагадаємо, SICI - це асоціація національних та регіональних інспекторатів освіти у Європі. SICI засновано у 1995 році, наразі членами є 42 установи. Метою SICI є підтримка вдосконалення освіти шляхом вдосконалення процесів перевірки. А основними цілями:

  • розвиток інспекторатів і професійних компетентностей інспекторів шляхом дослідження та порівняння досвіду;
  • допомога і сприяння партнерству й співпраці між інспекторатами;
  • заохочення міжнародних дебатів щодо оцінювання та поліпшення якості освіти.
 
   
 
 
 
 
 

 

банер для сайту
 
Мін'юст
 
Гаряча лінія Державної служби якості освіти України з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-50-93; з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше