Друк

Навчання експертів інституційний аудит 09 20.11.2020Відомо, що постійне вдосконалення — шлях до якості. 09-20 листопада 2020 року Державна служба якості освіти здійснює навчання освітніх експертів для проведення інституційного аудиту та розбудови системи забезпечення якості освіти.

Символічно, що навчання Служба розпочала під час Тижня якості освіти, оголошеного до Всесвітнього дня якості. Підготовка експертів відбувається за п’ятьма модулями освітньої програми:

Відтак, до 20 листопада 2020 року 60 учасників курсу вдосконалюватимуть професійні компетентності з питань організації та проведення інституційного аудиту, створення й розбудови зовнішньої і внутрішньої систем забезпечення якості освіти в закладах загальної середньої освіти.

Захід відбувається в межах реалізації Меморандуму про співпрацю між Державною службою якості освіти України та Національною академією педагогічних наук України.

Довідково:

Станом на 19.10.2020 заявки на навчання за програмою підготовки тренерів-експертів з питань проведення інституційного аудиту, створення та розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладах загальної середньої освіти подало 5951 особа. Відповідні сертифікати отримав 201 тренер-експерт, 214 осіб пройшли навчання в областях.