Навчання експертів інституційний аудит 09 20.11.2020Відомо, що постійне вдосконалення — шлях до якості. 09-20 листопада 2020 року Державна служба якості освіти здійснює навчання освітніх експертів для проведення інституційного аудиту та розбудови системи забезпечення якості освіти.

Символічно, що навчання Служба розпочала під час Тижня якості освіти, оголошеного до Всесвітнього дня якості. Підготовка експертів відбувається за п’ятьма модулями освітньої програми:

  • державна політика щодо забезпечення якості освіти в Україні;
  • внутрішня система забезпечення якості освіти в закладах загальної середньої освіти;
  • зовнішня система забезпечення якості повної загальної середньої освіти. Інституційний аудит;
  • державний нагляд (контроль) як складова системи забезпечення якості освіти;
  • методичний супровід підготовки експертів для участі у проведенні інституційного аудиту.

Відтак, до 20 листопада 2020 року 60 учасників курсу вдосконалюватимуть професійні компетентності з питань організації та проведення інституційного аудиту, створення й розбудови зовнішньої і внутрішньої систем забезпечення якості освіти в закладах загальної середньої освіти.

Захід відбувається в межах реалізації Меморандуму про співпрацю між Державною службою якості освіти України та Національною академією педагогічних наук України.

Довідково:

Станом на 19.10.2020 заявки на навчання за програмою підготовки тренерів-експертів з питань проведення інституційного аудиту, створення та розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладах загальної середньої освіти подало 5951 особа. Відповідні сертифікати отримав 201 тренер-експерт, 214 осіб пройшли навчання в областях.

 
   
 
 
 
 
 

 

банер для сайту
 
Мін'юст
 
Гаряча лінія Державної служби якості освіти України з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-50-93; з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше