Друк

04.11.2020 Інтеграція Модель БДДШ04 листопада 2020 року Державна служба якості освіти України та ЮНІСЕФ провели вебінар «Інтеграція моделі безпечної і дружньої до дітей школи у систему забезпечення якості освіти».

«Безпека є одним із критеріїв оцінювання освітнього середовища під час інституційного аудиту. У співпраці з ЮНІСЕФ Служба втілює світові практики реалізації моделі безпечної та дружньої до дитини школи, доповнюючи систему забезпечення якості освіти новими ефективними засобами та інструментами», — повідомив Юрій ВЕРГУН, директор департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти України, під час відкриття заходу.

Володимир ПОНОМАРЕНКО, керівник проєктів ГО «Дитячий фонд “Здоров’я через освіту”», представив дорожню карту інтеграції моделі безпечної і дружньої до дітей школи (далі — БДДШ) у систему забезпечення якості освіти. Також він окреслив стандарти БДДШ:

Світлана СТУКАЛО, координаторка освітніх програм Краматорського офісу ЮНІСЕФ презентувала результати пілотування моделі БДДШ у 2018-2019 роках у закладах освіти Донецької та Луганської областей.

Довідково:

Для працівників закладів освіти розроблено онлайн-курс «Безпечна і дружня до дитини школа», який наразі пройшло понад 3000 педагогів.