03.11.2020 Оцінювання шкіл ЧАР03 листопада 2020 року Державна служба якості освіти України спільно з Асоціацією з міжнародних питань Чеської Республіки провела міжнародний вебінар «Оцінювання діяльності шкіл у як засіб підвищення якості освіти» для педагогів Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Одеської, Сумської і Херсонської областей та працівників відповідних територіальних органів Служби.

Учасники заходу ознайомилися з чеськими практиками проведення оцінювальної роботи на рівні закладу освіти. Основу чеської моделі якісної школи складають:

  • концепція розвитку закладу освіти;
  • якісне управління;
  • педагогічний колектив;
  • організація навчання та підтримка учнів.

Для кожної з цих складових сформульовано конкретну кількість критеріїв та вимірювальні індикатори.

Вебінар організовано в межах проєкту «Розвиток системи оцінювання якості освіти у регіонах України», який реалізується за співпраці між Державною службою якості освіти України, Асоціацією з міжнародних питань, Чеською шкільною інспекцією за підтримки Чеської агенції розвитку.

Довідково:

У межах проєкту «Розвиток системи оцінювання якості освіти в регіонах України» (на 2019–2021 роки) створено інформаційний документ «Самооцінювання школи: інспірація серед можливих інструментів оцінювання» (2019). Також для детального ознайомлення — книга «Вибрані методи, процедури та інструменти оцінювання якості навчання» (2018).

 
   
 
 
 
 
 

 

банер для сайту
 
Мін'юст
 
Гаряча лінія Державної служби якості освіти України з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-50-93; з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше