1вересня захистЦього тижня більшість закладів освіти України приймають дітей у класи. Мільйони учнів, студентів повертаються до закладів освіти після тривалої перерви, радіючи зустрічі з друзями, однокласниками та вчителями.

Шановні освітяни, завдяки вашій відповідальності, гнучкості та запалу заклади освіти подолали виклики, пов’язані з навчанням під час карантину. Здається, ніколи раніше необхідність спільної роботи не була настільки очевидною.

Колективи Державної служби якості освіти України та її територіальних органів дякують усім освітянам за згуртованість, креативність та відданість у нелегкий час! 

Служба прагне продовжувати тісну співпрацю з учасниками освітнього процесу, щоб надавати необхідну підтримку для забезпечення якості освіти.

Цей навчальний рік розпочинати найскладніше першокласникам. Вони мають адаптуватися і до шкільного розкладу, і до карантинних обмежень. У вересні вчителі забезпечують умови для адаптації першокласників, коли діти:

  • знайомляться зі школою та класом;
  • вивчають безпечну дорогу від дому до школи;
  • опановують та приймають правила класу;
  • напрацьовують алгоритми повсякденного життя в школі.

Важливо, щоб діти не втратили відчуття безпеки в закладі освіти. Оцінити безпечність освітнього середовища допоможе «Абетка для директора».

Шановні батьки, діти, нагадуємо, що школи, розміщені в регіонах із червоним рівнем епідемічної небезпеки, не зможуть відкрити свої двері з початку навчального року.

Нам усім потрібно працювати разом, щоб забезпечити якість освітніх послуг, можливості навчання для всіх здобувачів освіти в Україні.

Ми будемо раді співпрацювати з вами!

Вітаємо з 1 вересня — Днем знань!

 1вересня ласкаво просимо  1вересня думка
 
   
 
 
 
 

 

Гаряча лінія Державної служби якості освіти України з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-50-93; з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше