4 рівні епідемнебезпеки Карантин 31.08.2020Рішенням Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» загальнонаціональний карантин продовжено до 31 серпня 2020 року.

З 01 серпня в адміністративно-територіальних одиницях установлюватимуть чотири рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 — «зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний», — два останніх з яких мають обмеження для діяльності закладів освіти. Так, здобувачам освіти заборонено на території адміністративно-територіальної одиниці, де встановлено рівень епідемічної небезпеки:

  • «помаранчевий» — відвідувати заклади освіти групами понад 20 осіб, крім закладів дошкільної та загальної середньої освіти;
  • «червоний» — відвідувати заклади освіти.

Рівень епідемічної небезпеки встановлюватиме Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і оприлюднюватиме на офіційному інформаційному порталі «Коронавірус в Україні».

Суб’єктам господарювання, які провадять діяльність у сфері освіти, рекомендовано на період дії карантину внести за потреби зміни до режимів роботи, встановивши початок роботи о 10:00 год. чи пізніше.

Державна служба якості освіти України в умовах загальнонаціонального карантину реалізовує міжнародні проєкти, спрямовані на підвищення якості освіти в нових територіальних громадах. У межах реалізації меморандумів про співпрацю відбулися онлайн-заходи щодо розроблення стратегій розвитку освіти в частині забезпечення її якості в Івано-Франківській, Луганській, Одеській та Полтавській областях, розмежування повноважень органів влади у сфері освіти, сприяння безпечному освітньому середовищу в школах у контексті інституційного аудиту.

Про всі зміни в системі освіти, пов’язані з карантином, дізнавайтеся на спеціальному інформаційному ресурсі «Вчимо і навчаємось на карантині» Міністерства освіти і науки України.

 
   

 

Гаряча лінія Державної служби якості освіти України з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-34-31; з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше