Гурак Р В21-22 липня 2020 року Державна служба якості освіти України в межах швейцарсько-українського проєкту «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (DECIDE) взяла участь у регіональних онлайн-сесіях щодо розроблення стратегій розвитку Івано-Франківської та Полтавської областей у сфері освіти.

«Стратегічне планування гарантує сталий розвиток освіти в умовах зовнішніх змін. Наразі децентралізація в Україні встановлює нові правила у сфері управління освітою. Саме тому необхідні зміни у стратегіях розвитку областей, аби визначити ключові завдання органів місцевого самоврядування, територіальних громад у напрямі забезпечення якості освіти», — наголосив Руслан ГУРАК, голова Державної служби якості освіти України.

Наталія ПРОТАСОВА і Валентина ПОЛТОРАК, керівні представники проєкту DECIDE та ГО «ДОККУ», презентували інструменти, які будуть застосовані для підвищення ефективності управління освітою на регіональному рівні з огляду на цілі стратегій розвитку Івано-Франківської та Полтавської областей. Зокрема, акцентовано на завданнях підвищення якості та доступності освітніх послуг (будівництво, реконструкція та покращення матеріально-технічної бази закладів освіти), створення умов для інтеграції системи закладів вищої освіти у європейський освітній простір, підтримки міжнародного обміну досвідом серед студентів, аспірантів, викладачів.

Довідково:

Проєкт DECIDE реалізується в Україні ГО «ДОККУ» у партнерстві з Цюріхським педагогічним університетом (Швейцарія) за підтримки Швейцарської Конфедерації, представленої Швейцарським бюро співробітництва в Україні.

Проєкт спрямовано на підтримку реформ освіти й децентралізації, покликаний сприяти посиленню потенціалу регіонів і територіальних громад у розробленні та практичній реалізації децентралізованих моделей управління. Окрім того, проєкт DECIDE сприяє розвитку механізмів діалогу, створенню ефективної нормативно-правової бази у сфері децентралізації управління освітою.

 
   

 

Гаряча лінія Державної служби якості освіти України з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-34-31; з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше