результати анкетування 1Державною службою якості освіти України упродовж квітня – травня 2020 року проведено опитування науково-педагогічних працівників та здобувачів освіти закладів вищої освіти щодо питань, пов’язаних із використанням технологій дистанційного навчання під час загальнонаціонального карантину.

Загалом в анкетуванні взяли участь близько 30 000 респондентів: 22367 здобувачів вищої освіти та 6024 науково-педагогічних працівників. Отримані відповіді допомогли виявити досягнення і проблеми, які є загальними для освітянської спільноти, а також визначити основні тенденції розвитку процесів використання сучасних технологій дистанційного навчання в умовах пандемії.

Результати опитування показали, що і здобувачі вищої освіти, і науково-педагогічні працівники з розумінням поставились до необхідності дистанційно працювати. Разом з тим, практично для кожного учасника анкетування зазначене навчання є викликом, що вимагає більш усвідомленого підходу до подолання існуючих цифрових бар’єрів.

 

Детально про результати опитування щодо стану використання технологій дистанційного навчання у закладах вищої освіти України тут.

 
   
 
 
 
 
 

 

банер для сайту
 
Мін'юст
 
Гаряча лінія Державної служби якості освіти України з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-50-93; з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше